Inspirace

Stále vybíráte novou kuchyň a nemůžete se rozhodnout? Nebo by jste jen chtěli té stávající, léty už trošku zašlé a vybledlé kuchyni dodat ztracený lesk a krásu? Pak nahlédněte spolu námi. Pro Vaši inspiraci jsme pro Vás připravili více než 100 kuchyní od našich i zahraničních renomovaných výrobců a sami budete možná překvapeni jak moc se kuchyně od dob našich maminek změnily. Tmavé koutky v ústraní od rodiny, kde žádná hospodyně nechtěla trávit víc času, než bylo nezbytně nutné pro splnění si svých povinností, jsou už dávno minulostí.

Ano moderní kuchyně, často v jednotném spojení s obývacím pokojem, jsou dnes především životním centrem všech členů rodiny a zároveň tvoří i nejvýraznější módní doplněk celého interiéru, jež je kolikrát tím hlavním, co při návštěvě zaujme naše hosty a zároveň nás pomůže odlišit od nespočtu jiných tuctových bytů. Není se tedy čemu divit, že si při výběru nové kuchyně dáváme čím dál víc záležet a chceme, aby byla prostě perfektní.

Kuchyně fotogalerie – představení našich stránek

Při výběru nové kuchyně ale zdaleka není jen důležité jak vypadá, ale musí být především praktická, ergonomicky řešená a musí se nám v ní dobře pracovat. Koneckonců jedná se o investici, která nám při správném výběru může dělat radost po mnoho let. O to horší by pak bylo např. zjištění, že pracovní deska není ve správné výšce k naší postavě, že se potýkáme s nedostatkem úschovných prostor nebo dalšími nepříjemnostmi, které mohou vyvstat až v průběhu jejího každodenního užívání. Proto jsme pro Vás na našich stránkách připravili mnoho praktických rad a návodů jak novou kuchyň vybírat a na co si při jejích výběru pozor. Věděli jste například, že správným výběrem digestoře můžete značně ušetřit i Váš nábytek v celé domácnosti? Tyto a mnohé další rady najdete v této sekci.

Nezapomeňte také, že jednotlivé fotogalerie níže jsou jen jednou z možných variant finálního řešení. Každý byt a každý prostor je jedinečný a proto v dnešní době už každé větší kuchyňské studio nabízí návrh a řešení šité přímo na míru každému zákazníkovi a jeho možnostem – jak finančním, tak prostorovým – a navíc většinou je základní náčrt zcela zdarma. Proto každému zákazníkovi doporučujeme, když už trochu získá představu o tom, co chce, některé studio navštívit a porozhlédnout se. Žádný byť sebedokonalejší obrázek totiž nedokáže nahradit vlastní smysly a zkušenost. Seznam všech kuchyňských studií včetně jejich adres nejdete v sekci kuchyně-fotogalerie. O individuálním řešení kuchyní se pak více dočtete v článku kuchyně na míru.

Více než 100 fotogalerií pro Vaši jedinečnou inspiraci

V našem přehledu představujeme jak kuchyně od českých výrobců, tak i od těch zahraničních. Dlouholetou tradici nesmírně kvalitních českých kuchyňských výrobců zde zastupují kuchyně značek Oresi, Sýkora, Hanák, Koryna, NADOP a Infini. Z těch zahraničním tu pak máme kuchyňská studia Ikea, Gorenje, MAXX nebo Schüller.

Z použitých materiálů zde pak najdete dýhu, fólii, lamino, lak, nerez, sklo nebo masiv, což jsou obecně nejčastější používané materiály v současných moderních kuchyních a samozřejmě zde nechybí ani kuchyně ze dřeva. Z toho se při jejich výrobě nejvíce používá hlavně to ze smrku, olše, třešně nebo ořechu. A tak ať už preferujete designové ladné křivky kuchyní v moderním stylu nebo dáváte raději přednost klasice v podobě poctivých rustikálních kuchyní, jsme si jisti, že v našich fotogaleriích si vybere opravdu každý. Tak pojďte se s námi nechat inspirovat…


Hledáte více inspirace? Náš výběr fotogalerií pokračuje zde >>

Tagy: kuchyně fotogalerie ikea, rustikální kuchyně fotogalerie inspirace, kuchyně fotogalerie inspirace, rustikální kuchyně fotogalerie, moderní kuchyně fotogalerie, rohové kuchyně fotogalerie, kuchyně oresi fotogalerie, paneláková kuchyně fotogalerie, kuchyně fotogalerie hanák, kuchyně fotogalerie obklady