MAXX fotogalerie

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI MAXX

Společnost MAXX kuchyně patří mezi největší kuchyňská studia působící v České republice. Tato nizozemská společnost se zaměřuje svojí nabídkou především na luxusnější kuchyně, ale na své si přijdou i zákazníci hledající kvalitní kuchyni za přiměřenou cenu.

Nabídka MAXX kuchyní je skutečně velmi široká. Až 80 různých modelů, které jdou napříč všemi populárními kuchyňskými styly. V nabídce jsou jak klasické rustikální kuchyně, tak i kuchyně moderní a nebo luxusní italské kuchyně Barletti vyznačující se především svým minimalistickým stylem provedení s důrazem na maximální komfort a vysoce kvalitní materiály. Fotogalerie těchto kuchyní si můžete prohlédnout níže.

KUCHYNĚ MAXX

Společnost MAXX nabízí také kompletní realizaci kuchyní včetně všeho kuchyňského vybavení. Odsávače par, mrazáky, mikrovlnky, varné desky, lednice, trouby, kávovary, kuchyňské dřezy, koše, grily, fritézy, kuchyňské baterie, zkrátka vše, co byste mohli při zařizování nové kuchyně potřebovat. Takto bohatá nabídka je možná jenom díky úzké spolupráci se všemi významnými světovými výrobci kuchyňských spotřebičů a kuchyňského vybavení jako je AEG, Bosch, Electrolux, Franke, Miele, Siemens, Whirlpool, Zanussi, ale i u nás méně známé značky jako Ariston, Bauknecht nebo Smeg.

Bohatý je i výběr pracovních desek, více než stovka druhů dvířek, úchytek, dřezů a dalšího příslušenství. To samé platí i pro použité materiály. K dispozici jsou dvířka z lamina, z masivního dřeva, MDF desky obalené fólii nebo s ABS hranou. Pracovní desky ze žuly, kompozitu, masivního dřeva, umělého kamene, dřevotřísky, laminátu a dokonce i desky skleněné. Z úchytek si podle vašeho vkusu můžete vybrat úchytky zapuštěné do dvířek, úchytky vystouplé a nebo i dvířka úplně bez úchytek. Dřezy z granitu, keramiky, ocele nebo kuchyňské baterie z titanu, chromu nebo nerezu. Baterie se sprchou nebo bez sprchy. Velmi praktické jsou i zvýšené okraje pracovních desek, takže vám už nebude voda stékat z pracovní desky na zem. Potěší i nejnovější technické vymoženosti jako jsou například tzv. quooker, jež zajišťuje přívod vařicí vody přímo z kohoutku, nahřívače nádobí nebo zabudované grilovací desky.

Kuchyně MAXX vynikají svojí pověstnou německou precizností(přes­tože MAXX je nizozemská firma, své kuchyně vyrábí v nejmodernějších továrnách v Německu). Proto nabízí prodlouženou pětiletou záruku na svůj kuchyňský nabytek jako součást standardní nabidky bez příplatků. Samozřejmostí je i plný servis zkušeného personálu při dopravě a sestavení kuchyně přímo u vás doma. Tyto služby nabízí firma MAXX dokonce zdarma.

KUCHYNĚ NA MÍRU

Zdarma je také vyhotovení návrhu kuchyně podle vašich požadávků-tzv.kuchyně na míru. Zkušení designéři kuchyní vám pomohou opravdu se vším. Od stylu a barevného provedení kuchyňského nábytku, až po důležité detaily nové kuchyně jako jsou například úchytky dvířek, kuchyňské dřezy nebo baterie. Součástí návrhu je i výběr vhodných kuchyňských spotřebičů včetně varné desky, kuchyňské trouby, digestoře nebo lednice. Vše samozřejmě v rámci vašeho připraveného rozpočtu, takže se nemusíte bát, že byste za novou kuchyň zaplatili více než jste původně plánovali. Pokud se vám návrh zalíbí, tak při podpisu smlouvy stačí uhradit jen 25% celkové ceny a zbytek až po dodání a montáži.

KUCHYŇSKÁ STUDIA MAXX

Firma MAXX provozuje v Čechách tři velká kuchyňská studia. Dvě jsou v Praze a to konkrětně v nákupním centru v Čestlicích a na Černém Mostě. Další prodejna je pak v obchodním centru Olympia v Plzni. Rozloha každého studia MAXX je vysoce nadstandartní. Firma MAXX se dokonce pyšní vůbec největším kuchyňským studie v České republice. Vystaveno je 80 modelů kuchyní a nespočet jejich variací, a to vše pod jednou střechou. Velká parkovací plocha, dětský koutek, restaurace se specialitami, kavárna to vše tvoří bohaté zázemí prodejen, takže při vyběru budete mít dostatek času a věškeré pohodlí i pro vaši rodinu.

FOTOGALERIE KUCHYNÍ MAXX

Celý sortiment si také můžete prohlédnout z pohodlí domova v našich fotogaleriích. Doporučujeme také navštívit fotogalerie ostatních výrobců jako fotogalerie kuchyní KORYNA, fotogalerie kuchyní ORESI a dalších a dobře porovnat jejich nabídku. Přeci jen nákup nové kuchyně není levnou záležitostí a co víc, vybraná kuchyně vám bude dělat radost každý den po dlouhá léta, takže je dobré si vše předem prohlédnout a prostudovat. Pokud ještě nejste rozhodnuti a hledáte další informace, tak další podrobnosti o MAXX kuchyních naleznete v sekci kuchyně MAXX. Doporučujeme se také podívat do sekce aktuálních slev kuchyní, kde naleznete, jak název napovídá, nejnovejší slevy kuchyní od všech znamých českých a zahraničních výrobců kuchyní, a to vše na jednom místě.

A nyní už k slibované samotné fotogalerii kuchyní MAXX. Jejich přehled budeme postupně rozšiřovat a aktualizovat. Snažíme se především představit rozmanitou nabídku všech kuchyňských stylů, jež tento výrobce nabízí, a proto v naší fotogalerii naleznete jak fotogalerie moderních kuchyní, tak i kuchyní rustikalních. V přehledu představujeme společně s MAXX kuchyněmi také luxusní italské kuchyně Barletti, jimiž jsou kuchyně MAXX výhradním dovozcem.

Tagy: židle, robot, koše, desky, úchytky, mahjong, program, dřez, kuchyně fotogalerie maxx, sporák

ZDROJ:http://www.maxxkuchyne.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.maxxkuchyne.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.maxxkuchyne.cz

Číst více «