kuchyně NADOP fotogalerie

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI NADOP

Česká společnost NADOP Ořechov působí na našem trhu již více než 20 let. Jedná se o jednoho z největších českých výrobců nábytků, takže kromě realizace kuchyní nabízí i kompletní vybavení celých interiérů. V jejich sortimentu tedy kromě kuchyní naleznete i ložnice, skříně, sedací soupravy, dvojlůžka, interiér jídelen a obývacích pokojů, ušáky, válendy, atd. Velkou výhodou tedy je komplexní řešení celých nových interiérů, díky použití jednotného stylu a stejných materiálů. Společnost NADOP se prosadila i na zahraničních trzích, kde zákazníci oceňují kvalitu provedení a možnost řešení celých interiérů na míru. My se v našem článku zaměříme především na kuchyně a kuchyňský nábytek. Konkrétní fotogalerie kuchyní NADOP Ořechov si pak můžete prohlédnout přímo pod tímto článkem.

KUCHYNĚ NADOP

Firma NADOP nabízí u svých kuchyní bohatý výběr stylů a použitých materiálů. Můžete si vybrat kuchyně z lamina(50 různých odstínů lamina), kuchyně lakované(více než 1500 různých druhů laku lesklých nebo matných), dýhované kuchyně(více než 15 odstínů), kuchyně z masivu nebo kuchyně z fólie. Ze stylů pak kuchyně rustikální, kuchyně moderní nebo kuchyně luxusní. Stejná rozmanitost platí i pro kuchyňská dvířka nebo kuchyňské desky. Také naše fotogalerie jsme se snažili sestavit tak, aby tato rozmanitost co nejvíce vynikla.

Samozřejmostí je i kompletní návrh a realizace kuchyní na míru včetně vypracování návrhu, 3D modelu, výběr materiálu až po dopravu a sestavení nové kuchyně a také plný záruční a pozáruční servis. Co se týče kvality provedení, tak si NADOP Ořechov nijak nezadá jak s našimi největšími výrobci kuchyňského nábytku jako je firma KORYNA(viz také kuchyně KORYNA fotogalerie), ORESI kuchyně(viz. Kuchyně ORESI fotogalerie), tak ani se světovými výrobci jako například kuchyně GORENJE nebo Schüller(kuchyně GORENJE fotogalerie, kuchyně Schüller fotogalerie). NADOP klade velký důraz na kvalitu materiálu, použité kování, přesné zpracování i odbornou montáž. Hlavním cílem firmy je spokojený zákazník a tomu se vše podřizuje. Firma za to také dostala prestižní ocenění česká kvalita v kategorii nábytek.

KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE A KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY

Nedílnou součástí nabídky firmy NADOP jsou i různé kuchyňské doplňky, bez kterých by nová kuchyně nebyla kompletní. Je to například kuchyňský program, stojany, kuchyňská svítidla, police, zásuvky, kořenky, tyče a mnoho dalšího. Firma NADOP také spolupracuje se všemi významnými českými a světovými výrobci kuchyňských spotřebičů(AEG, Bosch, Electrolux, Miele, Zanussi, Whirlpool a další). Kompletní kuchyň pak včetně doplňků a spotřebičů dovezou, zapojí a odborně zprovozní pracovníci firmy NADOP.

DESIGN A CELKOVÉ PROVEDENÍ KUCHYNÍ

Společnost NADOP se drží mezi špičkou i co se týče zavádění nejnovějších technologii. Takovým příkladem je například mnohokrát oceňovaná kuchyň Magnific(1.místo na mezinárodní výstavě nábytku MOBITEX v Brně). Ostrůvek se zakomponovaným varným a mycím centrem a barový pult mění výšku podle vaší potřeby, všechny kuchyňské spotřebiče lze schovat za dvířka, takže kuchyň pak tvoří jeden celek a celá kuchyň je podsvícena. A to není všechno! Dokonce i digestoř je pohyblivá. Pokud není používaná jsou její jednotlivá křídla přimknutá k sobě, takže na první pohled tvoří jen kompaktní menší objekt. Při zapnutí se její jednotlivá křídla rozevřou, aby se zvětšila filtrovací plocha vzduchu. Celá linka je také vyrobena z luxusního exotického dřeva crazy wood, doplněna je metalickým lakovaným povrchem s vysokým leskem. Můžete si ji prohlédnout také u nás ve fotogalerii pod názvem fotogalerie kuchyně Magnific. Jistě budete souhlasit, že si svá ocenění opravdu zaslouží.

KUCHYŇSKÁ STUDIA NADOP

Kuchyně NADOP si můžete prohlédnout a zakoupit prostřednictvím sítě autorizovaných prodejců, kterých je v České republice několik desítek nebo přímo ve značkových prodejnách NADOP Ořechov. V Praze je značková prodejna v Karlíně v obchodním domě River Diamond-Rohanské nábřeží 7 nebo se můžete zajet podívat přímo do sídla firmy v Ořechově(kousek od Brna), kde je velká prodejna a showroom.

Chcete-li se o společnosti NADOP Ořechov dozvědět další informace jako například podrobnosti o záruce nebo detaily z historie firmy, podívejte se do sekce kuchyně NADOP, kde se dozvíte více.

AKTUÁLNÍ SLEVY KUCHYNÍ

Pokud plánujete nákup kuchyně NADOP, nebo se vám zalíbila některá kuchyň v našich fotogaleriích třeba i od jiného výrobce, doporučujeme navštívit sekci aktuální slevy kuchyní, kde nalzenete aktuální zvýhodněnou nabídku nových kuchyní. Akce se často vztahují i na kuchyňské spotřebiče a kuchyňské doplňky nebo na celé kuchyňské sestavy, a to už může být sleva opravdu znatelná.

JAK PEČOVAT O NOVOU KUCHYŇ

Jako o vše v životě i o kuchyň se musíte starat a pečovat, aby vám dlouho vydržela. Zajímá vás jak? Rady a tipy, jak by měla správná péče vypadat, najdete v článku údržba kuchyní.

FOTOGALERIE KUCHYNÍ NADOP

A nyní se už podívejme na konkrétní modely kuchyní firmy NADOP Ořechov. Jednotlivé fotogalerie jsme vybírali tak, aby nabídka byla co nejpestřejší a aby byly zastoupeny různorodé styly a různorodé materiály. Jednotlivé fotogalerie budeme nadále rozšiřovat a doplňovat, aby jste vždy našli i nejnovější kolekce a modely.

Tagy: dlažba, pulty, mixér, svítidla, baterie, spotřebiče, mozaika, doplňky, kuchyně fotogalerie nadop, bary

ZDROJ:http://www.nadop.cz/

Číst více «

ZDROJ:http://www.nadop.cz/

Číst více «

ZDROJ:http://www.nadop.cz/

Číst více «