kuchyně Schüller fotogalerie

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI SCHÜLLER

Firma Schüller(německy Schüller küchen, česky lze též psát Schueller) je německý výrobce špičkových kuchyní šitých na míru. Byla založena roku 1965 Otto Schüllerem a během následujících let se zařadila mezi pět největších výrobců kuchyní na světě. A svou pozici si drží dodnes. Ve své hlavní továrně v Herriedenu vyrobí za rok více než 100 000 kuchyní. Každá je unikát, šitá na míru přímo zákazníkovi. Společnost Schüller svázala své jméno s ekologickým standardem výroby a při výrobě klade velký důraz na ochranu životního prostředí.

KUCHYNĚ SCHÜLLER

V České republice je společnost Schüller zastoupena společností Schüller Praha(kuchyňské studio Next Trade Store Praha –Vinohradská 57, Praha 2). Ta se specializuje na nejvyšší řady kuchyní Schüller konkrétně na špičkové designové kuchyně NEXT LINE a NEXT 125(fotogalerie těchto modelů si můžete prohlédnout níže). Na ploše přes 300m2 zde najdete nejnovější modely těchto produktových řad. Kuchyně NEXT LINE a NEXT 125 nabízejí prvotřídní design, funkčnost a kvalitu za co nejpřijatelnější cenu. Tyto modelové řady pravidelně vyhrávají nejvýšší ocenění v různých designerských soutěžích a na velkých kuchyňských veletrzích a výstavách(red dot design award 2010).

Firma Schüller nabízí i další řady kuchyní pro méně náročné klienty(řady LIVING, START, PRIME, FEELING). Ty jsou k dispozici u prodejců fimy Schüller, kterých je v České republice několik desítek.

Všechny tyto modelové řady(NEXT LINE, NEXT 125, LIVING, START, PRIME, FEELING) si můžete prohlédnout v naší fotogalerii níže pod článkem.

A čeho si tedy klienti cení na kuchyních Schüller především? Je to hlavně nekompromisní důraz na nejmodernější design při zachování veškeré praktičnosti a ergonomie. Vše pod firemním heslem kuchyně pro život. Tyto rysy dokonale vyniknou u modelů NEXT. Nejvyšší řada NEXT LINE je právě unikátní svým skloubením jedinečného čistého designu při zachování maximální funkčnosti, aby splňovala požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Dále zákazníci oceňují nejvyšší kvalitu provedení a použitých materiálů. Výběr máte z klasických materiálů jako jasan, dub, ořech, eben, masiv, dýha nebo lamino, tak i z materiálů modernějších, lakovaných, provedených ve vysokém lesku. Kuchyně také vynikají přesnotí provedení a maximálním dodřžováním hygienických norem(minimální množství formaldehydu použivaného při výrobě, atd.)

SCHÜLLER PRAHA-NEXT TRADE STORE

Pokud se rozhodnete navštívit největší kuchyňské studio Schüller -Next Trade Store v Praze, můžete očekávat prvotřídní servis, který byste jen u zařizování nové kuchyně mohli požadovat. Naprosto nadstandartní vypracování návrhu kuchyně včetně rozmístění elektrospotřebičů, materiálového a dispozičního řešení včetně vizualizace ve 3D programu. Více se o realizaci návrhu kuchyně Schüller na míru včetně ceny a potřebných dokumentů a výkresů dozvíte v sekci kuchyně Schüller. Doporučujeme také nevštívit sekci kuchyně na míru, kde se dozvíte obecné rady a tipy při zařizování nové kuchyně na míru.

KUCHYŇSKÉ VYBAVENÍ A KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY

Schüller Next Trade Store spolupracuje s největšími světovými výrobci kuchyňských elektrických spotřebičů.Sází především na prověřené německé výrobce jako Liebherr, Gaggenau, Gutmann, Siemens, Bosch, Gutmann, Miele, Liebherr. Z jejich nabídky si můžete pohodlně vybrat ledničky, odsávače par, myčky nádobí, kuchyňské roboty, sporáky a mnoho dalšího. Zkušený personál vám s výběrem vhodných spotřebičů rád pomůže.

Stejné je to i u dalších kuchyňských doplňků jako jsou kuchyňské dřezy, kuchyňské baterie nebo i kuchyňská svítídla. Na tomto poli společnost Schüller spolupracuje s výrobci jako Franke, Blanco, Schock, Blanco nebo Eisinger.

Ke všem modelům kuchyní NEXT LINE a NEXT 125 si můžete vybrat také stylové doplňky jako stoly, židle, úchytky, pracovní desky, bary a jiné doplňky stejné značky, tedy značky NEXT. Schüller nabízí také unikátní nový systém organizace kuchyňské linky tzv. NEXT CUBE. Jedná se o systém kostek, které dokáží stylově skrýt např lahve nebo elektrické zásuvky, aniž by narušovali celkový čistý design kuchyně. Dohromady s kuchyněmi téže značky tvoří skvělou kombinaci. O tom se můžete přesvědčit na vlastní oči v kuchyňském studiu Schüller a nebo níže v našich fotogaleriích Schüller kuchyní, kde je i ukázka zmiňovaného systému NEXT CUBE.

AKTUÁLNÍ SLEVY KUCHYNÍ

Doporučujeme také navštívit sekci aktuální slevy kuchyní, kde naleznete nejvýhodnější nabídky kuchyní od všech významných kuchyňských značek.

FOTOGALERIE KUCHYNÍ SCHÜLLER

A nyní již k samotným fotogaleriím. Snažíli jsme se pro vás vybrat co nejpestřejší nabídku kuchyní Schüller od levnějších praktických kuchyní jako jsou kuchyně START až po fotogalerie nejdražších designových kuchyní NEXT LINE, takže si vybere opravdu každý. Přehled kuchyňských fotogalerií budeme i v budoucnu dále rozšiřovat.

Náš TIP: Každá kuchyně, i ta nejmodernější a nejkvalitnější, vyžaduje jistou péči, aby vydržela krásná a plně funkční po mnoho následujících let. Jak o takovou kuchyni pečovat si můžete přečíst v článku Údržba kuchyní.

Tagy: kamna, dvířka, linka, kuchyně fotogalerie schüller, lavice, nože, stůl, studia, nábytek, váha

ZDROJ:http://www.schueller.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.schueller.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.schueller.cz

Číst více «