kuchyně fotogalerie SÝKORA-GEORGIO

V této fotogalerii budeme pokračovat v našem tématu, kterým jsou kuchyně od společnosti SÝKORA. Konkrétně se zaměříme na kuchyňský model SÝKORA-GEORGIO. Všechny kuchyně od SÝKORY vynikájí prvotřidní kvalitou použitých materiálů a technologických postupů a ani tato kuchyně není vyjímkou. Snadná údržba a dlouholetá životnost jsou samozřejmostí.

V kuchyni GEORGIO budete mít vždy všechny potřebné věci po ruce a nikdy neztratíte přehled. Můžete si totiž zvolit uspořádání skříněk a úložných prostor tak, jak vám to vyhovuje, a to včetně vnitřního uspořádání zásuvek. Možnost je si také individuálně zvolit nadstandartní zásuvky či výklopné systémy, které úložný prostor ještě rozšíří. Volnou ruku máte i při výběru dvířek, korpusů, pracovních desek a dokonce i úchytů a různých doplňků.

V dnešní době převládá trend spojování kuchyňského a obytného prostoru, a to také můžete vidět v drtivé většině našich fotogalerií téměř od všech výrobců, nejen od firmy SÝKORA. Ačkoliv je toto spojení “in” a má jistě řadu podstatných výhod, ne každému vyhovuje. Navíc velká část lidí nemá ke spojení kuchyňského a obytného prostoru dostatek prostoru a možností jako například v panelakové kuchyni(příklad v části PANELÁKOVÉ KUCHYNĚ FOTOGALERIE). Všimněte si také často používáné tmavé podlahy, někdy až černé. Opět se jedná o v současné době moderní prvek kuchyňského designu. V tomto případě však dal výrobce přednost osvědčené klasice v podobě světlých parket.

KUCHYNĚ, KUCHYNĚ FOTOGALERIE, VYBAVENÍ DO KUCHYNĚ, AKČNÍ SLEVY KUCHYNÍ

Tagy: kuchyně fotogalerie, kuchyně fotogalerie sýkora-georgio