kuchyně fotogalerie SÝKORA-OŘECH/CLASSIC

Opět se zde zaměříme na společnost SÝKORA kuchyně, tentokrát na kuchyňský model SÝKORA-OŘECH/CLASSIC. Tato velkoryse řešená moderní kuchyně se vyznačuje dlouhou životností a snadnou údržbou. Skříňky v celé šířce linky pomáhají dotvářet celkovou jednotnou stylovou linii. Tato kuchyně je dostupná v nadčasových barevných kombinacích. Ve vysokém provedení je i kvalita použitého kování, kuchyňské baterie, úchytek, dvířek a podobně. SÝKORA vám samozřejmě i v těchto instalacích garantuje maximální kvalitu provedení, za kterou ručí mnohaletou zárukou.

Každá kuchyně je přitom unikát “ušitý” přímo na míru každému zákazníkovi. Konečný výsledek záleží už jen na vás a vaší představivosti. Kuchyně zde splývá s obytným prostorem, ale díky kvalitnímu provedení a dobrému celkovému sladění stylů je přechod nenápadný a kuchyně tak společně s obývacími prostory tvoří jeden celek. Toto pojetí jednotného prostoru je v současné době velmi moderní a oblíbené. SÝKORA zkrátka umí kuchyni zařídit do nejmenších detailů. Každá kuchyně je pak nejen čistě praktickým místem pro vaření, ale také stylovým doplňkém každého bytového prostoru. Při tom všem ještě překvapivě platí, že kvalitní a pěkná kuchyně nemusí být drahá a nedostupná. Ostatně posuďte sami.

OBKLADY, ZÁCLONY, PROGRAM, ÚCHYTKY, ŽIDLE, DESKY, KOŠE, ROBOT, SPORÁK, DŘEZ, STŮL, NÁBYTEK, LINKA, DVÍŘKA, VÁHA, KAMNA, LAVICE, NOŽE, MOZAIKY, BATERIE, DLAŽBA, SVÍTIDLA, MIXÉR, BAROVÉ PULTY, bytové DOPLŇKY, SPOTŘEBIČE, MYČKY, DIGESTOŘE, LEDNIČKY A MRAZNIČKY, PODLAHY, SCHŮDKY a mnoho dalšího.

Tagy: kuchyně fotogalerie, kuchyně fotogalerie sýkora-ořech/classic