kuchyně fotogalerie SÝKORA-STAR

V následující fotogalerii, která je pokračováním našeho seriálu o kuchyních značky SÝKORA, se podíváme na kuchyňský model SÝKORA-STAR. Na rozdíl od předchazejícího modelu SÝKORA-INDICKÁ JABLOŇ je tato kuchyně v oblíbeném rustikálním stylu.

A jak je to s cenou takové nové kuchyně? Vzhledem k tomu, že každá kuchyně je jedinečná, vyráběna na míru tak, aby vyhovovala jak vašim dispozičním možnostem, tak i vašemu vkusu, nelze obecnou cenu konkrétně říci. Dokonce ani v oficiálním katalogu není cena uvedena. Nejlepší postup, jak tedy přesnou cenu zjistit, je zajít na konzultaci do nejbližšího kuchyňského studia SÝKORA(nejlépe se předem objednat) a vzít si s sebou půdorys kuchyně včetně případných instalací rozvodů elektřiny, vody, plynu nebo odpadu. Dobré je si také předem ujasnit přesnou představu o kuchyni. Základní návrh a nacenění kuchyně poskytují kuchyňská studia zdarma. Chcete-li si návrh odnést s sebou domů, bývá za to účtován poplatek. Je tomu tak proto, aby se zabránilo případnému zneužití návrhu u konkurence. Tento poplatek bývá při objednání nové kuchyně vrácen zpět. Výhodné je také využít aktuálních slev a cenových akcí kuchyní. Na kuchyňské vybavení a doplňky, které zakoupíte společně s novou kuchyní, bývá také často podstatná sleva. Více v sekci aktuální slevy kuchyní.

Můžete si také prohlédnout i jiné modely kuchyní SÝKORA. K tomu slouží tlačítka předchozí fotogalerie nebo další fotogalerie umístěny vždy na začátku a na konci každé galerie fotek.

Tagy: kuchyně fotogalerie, kuchyně fotogalerie sýkora-star, kuchyně sýkora fotogalerie