Gorenje fotogalerie

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI GORENJE

Slovinská společnost Gorenje je světově proslavená svojí produkcí kuchyní, kuchyňských linek a kuchyňského vybavení a to včetně veškerých elektrických spotřebičů. Velmi známou značkou kuchyňských spotřebičů vyráběných právě firmou Gorenje je Mora. Kuchyňské spotřebiče Mora se vyrabějí u nás v České republice, konkrétně jak název napovídá, na Moravě.

Nabídka kuchyní společnosti Gorenje nabízí bohatý výběr stylů, tvarů a barev. K dispozici jsou jak kuchyně moderní, tak i kuchyně rustikální nebo klasické. Vybrat si také můžete z nepřeberného množství kuchyňských dvířek, úchytek, kuchyňských dřezů nebo kuchyňských desek.

KUCHYŇSKÉ SPOTŘEBIČE MORA A GORENJE

Jak již bylo zmíněno, bohatou nabídku kuchyní doplňuje i široký výběr kuchyňských spotřebičů různých dceřiných značek. Je to například u nás nejznámější již zmiňovaná Mora nebo ostatní méně známé. Ucelená kolekce kuchyňských spotřebičů se samozřejmě prodává i přímo pod mateřskou značkou Gorenje.

Z kuchyňských spotřebičů máte na výběr z praček a sušiček, chladniček a mrazniček nebo z ohřivačů vody. Určitě si také vyberete i z varné techniky. K dispozici jsou sporáky a to jak klasické tak vestavěné, různé trouby a to jak trouby kompaktní tak trouby mikrovlnné, digestoře, vestavěné kávovary, ohřívací zásuvky a varné panely.

Takovouto kompletní nabidku všeho co můžete potřebovat při realizaci vaší vysněné kuchyně, určitě doporučujeme využít. Nebudete litovat. Pokud totiž nakoupite kuchyň a spotřebiče jedné značky, dostanete podstatnou slevu. Více se o této akci stejně tak jako o ostatních probíhajících zvýhodněných nabídkách dozvíte v sekci kuchyně Gorenje, kde také najdete podrobnosti o historii této firmy stejně tak jako o délce záruky nebo o možnosti bezplatné telefonní informační linky firmy Gorenje.

DESIGN A CELKOVÉ PROVEDENÍ KUCHYNÍ

Firma Gorenje se celosvětově proslavila především svým prvotřídním designem kuchyní, který ale rozhodně není na úkor praktičnosti a funkčnosti. Za designem kuchyní Gorenje stojí nejznámější jména současného designu jako například Karim Rashid nebo Ora-Ïto(již dříve se proslavil spoluprácí se švýcarským výrobcem kvalitních hodinek SWATCH, pivovarskou společností HEINEKEN nebo známých výrobcem cigaret Davidoff). Z této spolupráce vzniklo několik velice oceňovaných kuchyňských modelů, které vyhrávájí ceny v oboru moderního kuchyňského designu po celém světě. Ostatně posuďte sami. Některé z těchto oceňovaných modelů vám představujeme níže ve fotogalerii kuchyní Gorenje.

Kompletní katalogy firmy Gorenje kuchyně jsou také zdarma k dispozici na oficiálních stránkách výrobce.

Doslova třešníčkou na dortu jsou různé moderní “vychytávky“, které Gorenje jako výrobce s velkým mezinárodním zázemím může nabídnout. Tak například Gorenje přišel s možností přímého zapojení populárního iPodu do některých modelů ledniček a chladniček Gorenje. Můžete tak při práci v kuchyni nejen poslouchat hudbu, ale i na přehledném displayi si přehrávat videorecepty popřípadě si pročíst instrukce k praní prádla ve vaší pračce. Tyto speciální modely chladniček s mrazničkou mimo připojení iPodu také nabízejí bezdrátový přístup na internet, což tomuto zařízení otevírá skutečně napřeberné možnosti. Zařízení nabízí i různé tipy pro práci v domácnosti. Práce v kuchyni se tak pro vás stane doslova zábavou.

Dalším příkladem těchto “vychytávek” jsou například skřiňky na víno nebo speciální chladničky na nápoje, vše v originálním designu.

FOTOGALERIE KUCHYNÍ GORENJE

A nyní už se podívejme rovnou na fotogalerie této bezesporu vyjímečné a originální firmy Gorenje. Doporučujeme si prohlédnout především galerie stylových kuchyňských spotřebičů a doplňků designové řady Gorenje Ora-Ïto nebo kuchyňské spotřebiče se vsazenými krystaly od firmy Swarovski.

Tagy: kuchyně fotogalerie gorenje, kuchyňské baterie, kuchyňské mozaiky, kuchyňské nože, kuchyňská studia, kuchyňský mixér, kuchyňská lavice, kuchyňská svítidla, kuchyňská kamna, kuchyňská dlažba

ZDROJ:http://www.gorenjekuchyne.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.gorenjekuchyne.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.gorenjekuchyne.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.gorenjekuchyne.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.gorenjekuchyne.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.gorenjekuchyne.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.gorenjekuchyne.cz

Číst více «