Hanák fotogalerie

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI HANÁK

Společnost Hanák se především specializuje na výrobu opravdu luxusních kuchyní, ale nabízí i řadu kuchyní ACTIVE což je špičkový nábytek za velmi dobré ceny, takže si vybere opravdu každý.

Pokud se chcete o rodinné firmě Hanák dozvědět více z její historie nebo si prohlédnout aktuální nabídku slev a různých zvýhodněných akcí navštivte sekci kuchyně Hanák pro další informace.

KUCHYNĚ HANÁK

Nabídka modelů společnosti Hanák je opravdu bohatá. Vyberete si jak špičkově zpracované kuchyně rustikální, tak i technicky perfektně provedené kuchyně moderní. K tomu připočtěte nepřeberné množství různých tvarů a barev. Tisíce variant dýhy i laku ve vysokokém lesku. Firma Hanák nespoléhá na žádné subdodavatele a vše vyrábí sama, díky čemuž je schopna garantovat vysokou kvalitu provedení opravdu každého detailu.

I přes nesmírnou bohatost nabídky společnosti Hanák máte možnost si nechat vyrobit kuchyni přímo na míru. Každý detail může vyhovovat vašim požadavkům. K tomu jsou vám v každém kuchyňském studiu Hanák k dispozici zkušení poradci a designéři.

DESIGN A CELKOVÉ PROVEDENÍ

Designéři společnosti Hanák využívají oblých ladných tvarů k rozbití přimých linií a k vytvoření opravdu nadčasového designu. Laky společnosti Hanák vyrobené na míru v Itálii zase zajistí luxusní zářivý lek po desítky let. Naprosto vyjímečnou je jedinčná nabídka Hanák nechat si nábytek vyrobit tak, že vypada jako kdyby byl vytvořen z jednoho kusu dřeva. Tohoto jedinečného provedení se dociluje tak, že se napojuje kresba dřeva z polochy na hranu. Tento postu ocení především opravdu nároční zákazníci.

Důraz je kromě špičkového estetického vzhledu kladen také na praktické využívaní každé kuchyně. Společnost Hanák vyvinula jedinečný postupy, které zabraňuje zasekavání zasůvek nebo kroucení a ohýbaní dřeva vlivem běžné vlhkosti nebo stářím nábytku.

FOTOGALERIE KUCHYNÍ HANÁK

Zkrátka nejvyšší kvalita je základní filozofií společnosti Hanák a to po všech stránkách. Bát se numusí i méně movití zakaznici, kteří hledají vysokou kvalitu za přijatelnou cenu. Rodina Hanáku se věnuje výrobě nábytku už po tři generace a je to znát. Ostatně posuďte sami. Vybrali jsme po vás ty nejlepší fotogalerie kuchyní Hanák a nebo můžete osobně navštívit jedno z více než 50 kuchyňských studií Hanák.

HANÁK FÓRUM

Pokud si chcete prohlédnout modely kuchyní Hanák osobně určitě doporučujeme navštívit nově otevřený obchodní dům společnosti Hanák Hanák Fórum. Naleznete ho v obchodním centru v Praze-Průhonicích a na ploše více než 6000m2 nabízí největší výstavní plochu kuchyní Hanák v České republice. Naleznete zde také mnoho dalších českých i světových výrobců v oblasti kuchyňských linek a kuchyňského vybavení osobně. Otevírací doba je po celý týden včetně víkendů od 10.00–20.00.

Tagy: kuchyně fotogalerie hanák, kuchyně nadop fotogalerie, kuchyně schüller fotogalerie, kuchyně maxx fotogalerie, kuchyně gorenje fotogalerie, kuchyně ořech fotogalerie, kuchyně sýkora fotogalerie, rustikální kuchyně fotogalerie, kuchyně koryna fotogalerie, moderní kuchyně fotogalerie

model:MILÁNO, ZDROJ:http://www.hanak-nabytek.cz

Číst více «

model:ORNELA, ZDROJ:http://www.hanak-nabytek.cz

Číst více «

model:IMPERIAL, ZDROJ:http://www.hanak-nabytek.cz

Číst více «

model:ELITE, ZDROJ:http://www.hanak-nabytek.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.hanak-nabytek.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.hanak-nabytek.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.hanak-nabytek.cz

Číst více «