Koryna fotogalerie

PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI KORYNA

Česká společnost Koryna nabízí bohatý výběr kuchyní, kuchyňských linek a kuchyňského vybavení.

Kuchyně Koryna si můžete vybrat jak podle vašeho oblíbeného stylu, tak i podle vámi preferovaného materiálu. Ze stylů jsou v nabídce jak kuchyně moderní a rustikální, tak i nejmodernější top kuchyně. Z použitého materiálu jsou k dispozici kuchyně lakované, kuchyně z masivu a dýhy, kuchyně laminované nebo kuchyně s povrchovou fóliovou úpravou.

Firma Koryna vyrábí také kuchyně přímo na míru. Koryna tak vyhoví všem individuálním potřebám zákazníka.

V naší fotogalerii jsme se snažili tento různorodý výběr co nejlépe představit.

KUCHYNĚ KORYNA

Kuchyně Koryna také jistě znáte z různých časopisů nebo televizních pořadů(např. Bydlení je hra České televize) věnujících se bydlení. Tváří značky Koryna je např. Martin Zounar, Alice Bendová nebo Ester Janečková, kteří si sami kuchyně značky Koryna pořídili domů.

Chcete-li si prohlédnout kuchyně Koryna osobně, je vám k dispozici bohatá síť kuchyňských studií v podstatě v každém větším městě.

KATALOG KORYNA

Společnost Koryna také vydává obsáhlý katalog svých produktů s bohatým fotografickým obsahem. Je možné si ho nechat po telefonické domluvě na čísle 800 100 232 pohodlně zaslat až domů nebo využít e-mailovou objednávku na koryna @ koryna.cz. Katalog je také k dispozici v každé prodejně Koryna nebo zdarma k dispozici ke stažení na oficiálních stránkách výrobce.

CENY

Pokud byste však v katalogu hledali konkrétní ceny, hledali byste marně. Ceník není z důvodu velkého množství jednotlivých sestav, skříní, a dalšího vnitřního kuchyňskéh vybavení k dispozici. Konkretní cenu vaší vybrané varianty kuchyně vám samozřejmě zdarma včetně základního návrhu sdělí na prodejně.

Také Koryna podobně jako ostatní výrobci kuchyní nabízí službu odborné konzultace včetně služeb zkušeného kuchyňského designéra. Zakladní návrh vaší kuchyně včetně nacenění je jak už bylo zmíněno na každé prodejně k dispozici zdarma.

DALŠÍ INFORMACE O KUCHYNÍCH KORYNA

Chcete-li se dozvědět více o historii firmy nebo si prohlédnout aktuální nabídku slev a různých výhodných akcí, popřípadě se dozvědět podrobnosti o záruce, tak další informace naleznete v sekci kuchyně KORYNA.

FOTOGALERIE KUCHYNÍ KORYNA

A nyní už se podívejme na samotné fotogalerie. Vybrali jsme po vás ty nejoblíbenější kuchyňské fotogalerie od tohoto populárního výrobce. Jejich nabídku budeme i v budoucnu dále rozšiřovat a aktualizovat.

Tagy: vybavení do kuchyně, desky do kuchyně, židle do kuchyně, úchytky do kuchyně, program do kuchyně, kuchyně panelák fotogalerie, záclony do kuchyně, koše do kuchyně, obklady do kuchyně, kuchyně fotogalerie koryna

model:LINIE D, ZDROJ:http://www.koryna.cz

Číst více «

model TOP 1D, ZDROJ:http://www.koryna.cz

Číst více «

model COLOR, ZDROJ:http://www.koryna.cz

Číst více «

model:MARGIT, ZDROJ:http://www.koryna.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.koryna.cz

Číst více «

ZDROJ:http://www.koryna.cz/

Číst více «

ZDROJ:http://www.koryna.cz/

Číst více «