kuchyně fotogalerie TOSCANA

V této části se opět podrobně podíváme na fotogalerie kuchyní ORESI. Tentokrát na model kuchyně TOSCANA od tohoto výrobce. Jak můžete vidět, tato kuchyně v sobě kombinuje typické rozmístění moderního stylu s hřejivým nádechem stylu rustikálního. Více podrobností o kuchyňských stylech se dozvíte v příslušných článcích na našich stránkách.

Jedná se samozřejmě jen o názorný příklad, jak by taková kuchyně mohla vypadat. Každý byt a každý kuchyňský prostor jsou odlišné, proto vám společnost ORESI zdarma vypracuje návrh kuchyně šitý přímo na míru vám a vašemu prostoru. K vypracování takového návrhu se používá nejmodernějších 3D programů, které dokáží i ihned vykalkulovat cenu případně použitého materiálu. Více se o tomto postupu a o kuchyních na míru obecně dozvíte v části kuchyně na míru.

Nová kuchyně bez kuchyňského vybavení a kuchyňských doplňků by byl jen holý kus nábytku s nevalným využitím. Dobrá zpráva je, že všichni výrobci kuchyní zmiňovaní na našich stránkách nabízejí při koupi nové kuchyně pomoc i s výběrem kuchyňských spotřebičů. Když se rozhodnete koupit novou kuchyň s plným vybavením, dostanete na komplet často podstatnou slevu, než kdybyste koupili oboje zvlášť. Podrobnosti o aktuálních kuchyňských akcích a slevách v sekci aktuální slevy kuchyní.

Tagy: kuchyně fotogalerie toscana