CZ kuchyně

Česká republika patří v Evropě mezi nábytkářskou velmoc. Tradice výroby nábytku sahá až do středověku a svého největšího rozkvětu dosáhla v 19. Století, kdy byly v Čechách zakládány první výrobní závody, které produkovaly nábytek ve velkém jako je například firma Koryna, která byla založena roku 1856 v Korytanech na Zlínsku.

Ve 20. století české nábytkářství a výrobu kuchyní konkrétně proslavily především rodinné firmy jako například Hanák, jejiž tradice sahá až do období po druhé světové válce. V 90. letech vznikly v České republice dnes již dobře zavedené firmy zabývající se výrobou kuchyní jako například kuchyně ORESI nebo kuchyně Sýkora.

Výroba kuchyní se v Čechách nadále drží na vysoké úrovni a modely kuchyní mohou svou kvalitou konkurovat jak velkým evropským výrobcům jako například GORENJE tak i světovým producentům nábytku jako je IKEA.

Čeští výrobci nabízejí kompletní výběr kuchyní. Od luxusních ručně vyráběných modelů firmy Hanák až po kuchyně určené pro širokou věřejnost, kterými se proslavila firma ORESI. Seženete kuchyně moderní i kuchyně rustikální. K dispozici jsou všechny druhy materiálu od masivu po lamino. Kuchyně lakované i dýhované. Čeští výrobci plně vyhoví vašim potřebám. Seženete kuchyně panelákové i kuchyně vyrobené přímo na míru podle vašich představ.

K dispozici je plný zákaznický servis a plně zařízená kuchyňská studia. K dispozici jsou zkušení kuchyňští designéři, kteří pomohou s každým krokem vybíraná novou kuchyně od návrhu elektroinstalace až po kompletní naprojektovaní celé kuchyně v profesionálních 3D programech.

Čeští výrobci úzce spolupracují se známými výrobci kuchyňského vybavení jako je Zanussi nebo Electrolux, takže domů už dostanete hotovou kuchyň, plně vybavenou všemi potřebnými kuchyňskými doplňky.

Neméně důležitá je i bohatá siť kuchyňských studií v podstatě v každém krajském městě. Spoustu lidí také potěší, že na výrobě kuchyně se podíleli čeští zaměstanci.

Tak jen pro zopakování, abyste příště u nákupu věděli-mezi nejznámější české výrobce kuchyní patří:

Kuchyně ORESI, kuchyně HANÁK, kuchyně KORYNA, kuchyně SÝKORA a kuchyně NADOP.

Chcete-li si prohlédnout fotogalerie modelů těchto kuchyňských výrobců doporučujeme navštívit sekce kuchyně fotogalerie ORESI, kuchyně fotogalerie HANÁK, kuchyně fotogalerie KORYNA, kuchyně fotogalerie SÝKORA a kuchyně fotogalerie NADOP.

Tagy: cz kuchyně, zakázkova kuchyně, akce kuchyně, kuchyně fólie, lakované kuchyně, montáž kuchyně, kuchyně z dýhy, kuchyňské linky, kuchyně z masivu, fotogalerie kuchyní