INFINI kuchyně

Český výrobce kuchyní společnost INFINI pochází z podhorské oblasti Jeseníků, kraje se staletou tradicí zpracování dřeva a poctivé řemeslnické výroby toho nejkvalitnějšího nábytku. Původně malý tým zručných nábytkářů si vytkl nemalý cíl-výrobu poctivého, vysoce profesionálního nábytku a kuchyní s použitím nejmodernějších technologických postupů a reprezentujících trendy současného designu. A to se jim také podařilo a v současné době se společnost INFINI zařadila po bok těch nejznámějších českých výrobců kuchyní(např. kuchyně KORYNA, kuchyně SÝKORA, kuchyně ORESI) a směle může konkurovat i výrobcům zahraničním(jejich nabídku si můžete prohlédnout v sekci kuchyně fotogalerie). Většina čtenářů však kuchyně INFINI poznala až díky jejich úspěšné reklamní kampani např . v pořadu prostřeno, což je škoda, protože díky své vysoké kvalitě zpracování a přijatelné ceně si naší pozornost určitě zaslouží.

Podíváme-li se na nabídku společnosti INFINI podrobněji, najdeme zde kuchyně určené jak pro širokou veřejnost, tak i kuchyně řady Exclusiv, určeny i pro ty nejnáročnější klienty. O jejich úspěchu u zákazníků svědčí kromě kladných ohlasů mimo jiné to, že se síť kuchyňských studií INFINI nadále postupně rozšiřuje a už si stihla vybudovat dobré jméno i na Slovensku.

U společnosti INFINI si můžete také vybrat kuchyně z široké nabídky použitých materiálu. K dispozici jsou všechny nejoblíbenější typy kuchyňských materiálů. Kuchyně z lamina, z fólie, z laminátu, dále kuchyně z dýhy, z masivu, kuchyně lakované, kuchyně z biodesky, kuchyně ve vysokém lesku nebo kuchyně aluminiové. Tyto kuchyně si můžete podrobně prohlédnout v sekci kuchyně INFINI fotogalerie, kde jsme pro vás připravili bohatý obrázkový materiál.

Samozřejmostí je i výroba kuchyní INFINI přímo na míru každému klientovi. Při návrhu vaší nové kuchyně se používá nejmodernějších 3D programů, takže ještě před samotnou výrobou získáte o vaší budoucí kuchyni dokonalou představu a zároveň budete vědět i případnou konečnou cenu kuchyně. Tento postup také ušetří spoustu případných problému, které by plynuly z použití nesprávných materiálů. Zároveň si tak ušetříte i nepřijemná překvapení ergonomického a dispozičního charakteru, která by se bez návrhu kuchyně projevila při jejím každodenním používáním. Z těchto důvodů velmi doporučujeme 3D návrhy budoucí kuchyně využít a nechat si od odborníků poradit. To nejdůležitější slovo budete mít samozřejmě na konečné podobě kuchyně vy.

Společnost INFINI také spolupracuje s nejznámějšími výrobci kuchyňských spotřebičů a kuchyňského vybavení(jako např. THOR, TEKA, BLUM, FRANKE, KÜPPERSBUSCH a další), takže domů dostanete-pokud si to přejete-novou kuchyň už plně vybavenou, čímž vám odpadnou starosti s dodatečným sháněním kuchyňských spotřebičů. Pokud se tak rozhodnete a novou kuchyň si objednáte společně s kuchyňskými spotřebiči, mužete se těšit na zvýhodněné akční ceny, takže kromě ušetřených starostí také ušetříte peníze. Podrobnosti o aktuálních slevových akcích společnosti INFINI se dozvíte v sekci AKTUÁLNÍ SLEVY KUCHYNÍ.

Společnost INFINI mimo kuchyní nabízí i další nábytek např. vestavěné skříně, které vám podle vašich požadavků vyrobí přímo na míru. Vestavěné skříně se v poslední době staly velmi populární a to jak díky praktickému využití volných úložných bytových prostor, tak i díky jejich estetické funkci.

Jak se již v dnešní době stává samozřejmostí, k výrobě kuchyní a nábytku jsou použity ty nejmodernější technologické postupy výroby, zaručující prvotřídní a dlouholetou kvalitu kuchyní a dbající při tom i na co nejmenší zatěžování okolního životního prostředí.

Kuchyně INFINI si může prohlédnout ve více než 20-ti kuchyňských studiích po celé České republice nebo na Slovensku. V Praze je to Kuchyňské studio UNIQ na Prokopce v Praze-Vysočanech nebo Kuchyňské studio Kuchyně Červinka v Sokolovské ulici na Praze 8. Podrobnější siť kuchyňských studií, kde kuchyně INFINI seženete, si můžete prohlédnout na stránkách výrobce.

Můžete také využít pohodlnějšího způsobu a podrobnou obrázkovou prezentaci kuchyní INFINI si prohlédnout na našich stránkách konkrétně v sekci kuchyně INFINI fotogalerie. Zajímájí-li vás fotogalerie kuchyní i od ostatních kuchyňských výrobců, navštivte sekci kuchyně fotogalerie, kde naleznete obsáhlé fotogalerie všech velkých českých i světových výrobců kuchyní(Kuchyně ORESI fotogalerie, kuchyně IKEA fotogalerie, kuchyně HANÁK fotogalerie, kuchyně KORYNA fotogalerie, kuchyně SÝKORA fotogalerie, kuchyně GORENJE fotogalerie, kuchyně MAXX fotogalerie, kuchyně Schüller fotogalerie, kuchyně NADOP fotogalerie, kuchyně INFINI fotogalerie, a další).

Tagy: infini kuchyně