kuchyně Datart

Obchodní značku Datart zná jistě většina našich čtenářů jako prodejce levného elektra, který je se svými prodejnami součástí většiny velkých nákupních center. Nově se však společnost Datart rozhodla vstoupit i do zcela jiného sektoru kuchyňské nábytku a vybavení. Inspirací se jí stala francouzská pobočka tohoto prodejce, která slaví se svými kuchyněmi na míru ve své zemi velký úspěch.

První zkušební kuchyňské studio Datart u nás bylo otevřeno v polovině května 2013 v nákupním centru Arkády v Praze na Pankráci. Zatím se jedná jen o testovací projekt, ale pokud získá mezi zákazníky dostatečný ohlas, vyrostou v nejbližší měsících podobná kuchyňská studia ve všech prodejnách Datart po celé ČR.

Na první pohled se kuchyně mohou zdát jako zcela nesouvisející odvětví, ale není tomu tak. Již nyní Datart dodává v podstatě veškeré elektro vybavení, které je v moderních kuchyních potřeba – myčky, ledničky, mrazničky, digestoře a také veškeré ostatní kuchyňské spotřebiče. Nyní chce zákazníkům nabídnout jednotné řešení celé kuchyně včetně nábytku.

Nabídka kuchyňských studií Datart

Datart láká především na ucelenou kombinaci kvalitního, povětšinou německého nabídku – např. značek Nobilia a Beckermann, se širokou nabídku elektrických spotřebičů z celého sortimentu Datartu. Nabízí ale i služby, které byste u jiných kuchyňských výrobců hledali marně. Jsou to například rozebrání a odvoz staré kuchyně nebo i veškeré instalatérské a zednické práce spojené s montáží kuchyně nové.

V nabídce kuchyní naleznete modulový nábytek značek Beckermann, Nobilia, židle a barové stoličky Ton, baterie a dřezy Blanco nebo Franke, bezpočet různých pracovních desek a v nabídce nechybí ani osvětlení od Rendl Light Studia.

Návrh, montáž, odvoz a další služby u Datartu zdarma

Obecně Datart nabízí velmi přívětivé a vychvalované zákaznické služby také při koupi jakéhokoliv domácího spotřebiče. Jsou to například zdarma dovoz, montáž nebo i likvidace starého spotřebiče. Vše je již započtené v ceně základního výrobku a za samotné služby už neplatíte nic. A podobného přívětivého trendu by se měly držet i všechny kuchyně prodávané pod značkou Datart. To dosvědčuje i fakt, že základní služby spojené s koupí nové kuchyně – jako právě montáž, instalace i odvoz staré kuchyně jsou u Datartu zdarma. Samozřejmostí je i bezplatné zapojení a zprovoznění všech spotřebučů. Nic nezaplatíte ani za základní poradenství spojené s vypracovaní 3D návrhu kuchyně ve speciálním programu a cenový rozpočet celého výsledného návrhu.

Otevře svá kuchyňská studia také Elektro World nebo Euronics?

Zdá se, že nás čeká nový trend, kdy velcí prodejci elektra začnou nabízet ke svým spotřebičům rovnou i kompletní řešení celých vnitřních interiérů – od kuchyní až například po koupelny. Přestože podle vyjádření jednotlivých společnosti Elektro World ani Euronics v nejbližších dvou letech tak rozsáhlý projekt kuchyňských studií jako Datart zatím neplánují, v delším časovém horizontu to rozhodně nelze vyloučit.

Tagy: kuchyně datart, fotogalerie kuchyní euronics, kuchyně euronics, fotogalerie kuchyní elektro world, kuchyně elektro word, kuchyně elektro world, fotogalerie kuchyní datart