kuchyně GORENJE

Firma Gorenje byla založena roku 1950 ve slovinském městečku Gorenje. V současné době je nejen největším slovinským producentem kuchyňského vybavení ale patří i mezi přední evropské a světové výrobce.

Pod společnost Gorenje spadá hned několik obchodních značek. Jsou to například značky Gorenje, Atag, Pelgrim, Etna, Körting a Sidex. Dále je to také značka kuchyňských spotřebičů Mora, která sídlí na MORAvě(podle toho jméno značky) konkrétně v Mariánském Údolí.

Společnost Gorenje nabízí možnost kompletního vybavení nové kuchyně to znamená, že kromě nové kuchyňské linky můžete dostat i značkové eletrospotřebiče značek Gorenje, Mora a dalších výše jmenovaných.

Z kuchyňských spotřebičů a doplňků Gorenje nabízí varnou techniku, chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky, ohřívače vody, sporáky, věstavěné spotřebiče, mikrovlnné trouby, odsávače par a plynová topidla. Zkrátka když se rozhodnete zařidit novou kuchyňi další značku už hledat nemusíte a dostanete vše co potřebujete.

Gorenje má představu stát se nejinovativnějším na design orientovaným producentem veškérého zboží pro domov. Spolupracuje s nejlepšími světovými designéry společností Swarovski, Pininfarina a s věhlasnými světovými designéry jako je například Karim Rashid, and Ora-Ïto(ten tvoří design i pro výrobky hodinek značky SWATCH, pivařskou společnost HEINEKEN a pro značku cigaret Davidoff.) Za tuto spolupráci firma Gorenje dostala několik prestižních světových ocenění.

Nejvýznamější slevy dostanete, pokud se rozhodnete nakoupit kompletní kuchyň Gorenje to znamená včetně několika kuchyňských spotřebičů stejné značky. Velmi výhodné je také zakoupit některou ze vzorových kuchyní. Jejich nabídku získáte v každém kuchyňském studiu značek Gorenje nebo u autorizovaných prodejců.

Dále při koupi kuchyňských spotřebičů Mora společnost Gorenje nabízí 5 letou záruku, která se týká plynových, kombinovaných a elektrických sporáků a ohřívačů vody. Po dobu 5 let vám také prasklou sklokeramickou desku zdarma vymění za novou. Na vestavné spotřebiče značky Mora je poskytovaná záruka 3 roky.

V případě jakýchkoliv dotazů je vám k dispizici bezplatná asistenční linka firmy Gorenje na čísle 800 105 505

Společnost Gorenje vydává také vlastní časopis Life Style, který vám přináší novinky za zákulisí firmy Gorenje.

Tagy: kuchyně gorenje, ledničky a mrazničky, digestoře, myčky nádobí, kuchyňské spotřebiče, záclony, bytové doplňky, obklady, barové pulty, vybavení