kuchyně HANÁK

Společnost Hanák navazuje na rodinnou tradici výroby nábytku a kuchyní, která začala již před druhou světovou válkou. Novodobá historie této rodinné firmy sahá do roku 1990, kdy byla výroba nábytku opět obnovena. Společnost Hanák se velmi rychle rozrostla a v současné době patří k největším a nejkvalitnějším výrobcům nábytku, kuchyní a kuchyňského vybavení v České republice.

Společnost Hanák je oproti většině ostatních výrobců kuchyní vyjímečná v tom, že vsadila na samostatnost a veškerý materiál a doplňky nutné k výrobě si vyrábí sama bez spoléhání se na subdodavatele, u kterých nelze vždy zajistit dostatečnou kvalitu odvedené práce.

Hanák vsadil na nákup a vývoj inovativních technologií, čímž se zařadil dokonce mezi nejvyspělejší evropské producenty kuchyňského vybavení. Dokáže tak uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Hanák nabízí jak sériovou výrobů kuchyní a kuchyňských linek, tak i kuchyně vyrobené na zakázku.

Hanák nabízí ke svým výrobkům významné slevové akce. Při současném nákupu kuchyní značky Hanák a spotřebičů Electrolux dostanete významnou slevu a k tomu ještě jako dárek sadu mycích a čistících prostředků na celý rok zdarma. Výhodný je i současný nákup indukčních desek značky Bosch a Siemens se sadou kuchyňského nádobí Finish. Obojí pouze u Hanáka.

Společnost Hanák otevřela tento rok nový obchodní dům plný nábytku – Hanák Fórum. Naleznete ho v obchodním centru Průhonice – Čestlice v Praze. Na celkové ploše 6000m2 jsou zastoupeni nejvýznamnější čeští i světoví výrobci všeho, co se týče kuchyní, kuchyňských linek a kuchyňského vybavení, až po zařizování celých nových interiérů. Ze známých firem zde naleznete samozřejmě společnost Hanák, která nabízí luxusní a cenově dostupné kuchyně a interiéry, obývací pokoje a ložnice. Společnost Active, jež se svojí nabídkou zaměřuje především na kvalitní levné kuchyně a interiéry. Dále zde nalezneme firmy NotteBrava – luxusní ložnice, Caliaitalia – luxusní a cenově dostupné sedací soupravy, Canapé decor – luxusní i cenově dostupné kolekce dekorací, Laufen – luxusní koupelny, Roca – koupelny, MIDJ – designové stoly a židle, Lualdiporte – luxusní designové bytové dveře, Caroli – luxusní i cenově dostupné kolekce koberců, Tilo – přírodní podlahy, Cooplegno-luxusní bytové dveře a mnoho dalších společností a výrobců. Určitě doporučujeme toto centrum navštívit.

Otevírací doba je: Po-Ne: 10.00–20.00

Tagy: kuchyně hanák, židle do kuchyně, úchytky do kuchyně, program do kuchyně, záclony do kuchyně, kuchyně panelák fotogalerie, obklady do kuchyně, koše do kuchyně, vybavení do kuchyně, desky do kuchyně