kuchyně IKEA

Ikea je švédská nábytkářská společnost s mezinárodním polem působnosti. V současnosti je to největší producent nábytku a domácího vybavení na světě. Byla založena roku 1943 tehdy teprve sedmnáctiletým Ingvarem Kampradem ve Švédsku. Ikea je zkratka počátečních písmen jeho jména, farmy, kde vyrůstal a obce, kde byla Ikea založena (Agunnaryd).

Ikea se řídí filozofií, kterou formuloval Ingvar ve svém spisu „Zpověď prodejce nábytku“ – zboží je vystaveno přímo ve skladech a počet prodavačů je minimální, takže člověk má možnost si kupovaný nábytek v klidu a dobře prohlédnout. IKEA je známa také svým inovátorstvím na poli reklamy a některými službami, které na rozdíl od konkurence nabízí, a nebo které od ní byly postupem času okopírovány.

Společnost Ikea vlastní více než 30 nákupních center po celé Evropě. V České Republice jsou prodejny Ikea zastoupeny maloobchodním prodejem v Avion shoping parku v Praze (Zličín a Černý Most), v Brně a Ostravě.

Ikea svým zákazníkům nabízí některé zajímavé a unikátní služby a nabídky. Pojďme si nyní na některé z nich podívat.

Prodloužená záruka – Záruka na kuchyně a vnitřní vybavení až 25 let. Záruka se vztahuje na veškeré vady materiálu a nevztahuje se na zabudované elektrické spotřebiče.

Odvoz a likvidace starého vybavení – Za malý polatek zajistí i veškerý transport nového nábytku nebo kuchyně přímo k vám. V ceně je odvoz a likvidace starého vybavení. U nákupu ve vyšší cenové relaci jako například u kuchyně jsou tyto služby zdarma.

Montáž a odborné práce – samozřejmostí jsou i veškeré montážní a instalatérské práce za výhodné ceny.

Možnost vracení zboží až 90 dnů – Nepoužité zboží můžete vrátit v původním obalu spolu s účtenkou do 90 dnů a bude proplaceno v plné výši.

Věrnostní program – Nezapomeňte využít i členský program klubu Ikea family. Nabízí výhodné ceny a některé nadstandartní služby. Pokud nakupujete u Ikei častějí určitě se tento členský program vyplatí.

Všechny populární modely kuchyní Ikea na Vás čekají v sekci kuchyně Ikea fotogalerie

Tagy: kuchyně ikea, kuchyně nadop fotogalerie, kuchyně schüller fotogalerie, kuchyně maxx fotogalerie, kuchyně gorenje fotogalerie, kuchyně ořech fotogalerie, kuchyně sýkora fotogalerie, rustikální kuchyně fotogalerie, kuchyně koryna fotogalerie, moderní kuchyně fotogalerie