kuchyně KORYNA

Společnost Koryna patří k největším českým výrobcům nabytku, kuchyní, kuchyňských linek a kuchyňského vybavení.

Koryna zdůrazňuje, že kuchyň je především místo pro život. Proto kromě nejmodernějšího designu dbá i na celkovou funkčnost a praktičnost kuchyně.

Historie firmy začla v Korytanech-malé vesničce na Zlínsku-a to už v roce 1856, kdy německý podnikatel Michael Thonet vybudoval továrnu na výrobu nábytku, která byla v té době dokonce první v Evropě. Koryčanská továrna nynější firmy Koryna si od poloviny 19.století prošla řadou změn. Často měnila majitele a v období komunistického režimu byla znárodněna.

Novodobá historie společnosti začala v roce 1990, kdy získala i své nynější jméno Koryna(KORYčanský NÁbytek). V současné době Koryna patří mezi přední české výrobce nábytku.

Firma Koryna nabízí na svoje výrobky prodlouženou záruční dobu 5 let. Záruka se vztahuje na skryté vady a neplatí na opotřebení způsobeného obvyklým užíváním a přirozeného stárnutí materiálu.

Obvyklá dodací doba nábytku, kuchyní, kuchyňských linek, kuchyňského vybavení a skříní je 6–8 týdnů ode dne zaplacení zálohy na kuchyni.

Firma Koryna vyrábí i kuchyně na míru, se kterými vám pomůže tým zkušených odborníků, a tak není problém přizpůsobit požadovanou kuchyň přímo na míru vašemu prostoru a vašim přáním.

V současné době Koryna nabízí hned několik slevových a bonusových akcí. Je to například 25% sleva na kuchyňské spotřebiče Fagor, 20% sleva na kuchyně z lamino materiálu. K setu spotřebičů Fagor dostanete zdarma ještě sadu pánví jako dárek. Výhodná je i 20% sleva na kuchyňské spotřebiče Electrolux, Zanussi a AEG,

Nabídka slev a bonusových akcí se pravidelně mění někdy i každý měsíc, proto doporučuji si aktuální stav zjistit přímo na oficiálních stránkách výrobce a nebo osobně zajít do některého kuchyňského studia společnosti Koryna a jejich smluvních partnerů. Studia se nachází v každém větším okresním či krajském městě.

Tagy: kuchyně koryna, kuchyňský nábytek, kuchyňský stůl, kuchyňský mahjong, kuchyňský dřez, kuchyňská váha, kuchyňský sporák, kuchyňská dvířka, kuchyňský robot, kuchyňská linka