kuchyně MAXX

MAXX kuchyně je největší kuchyňské studio v České republice. Kuchyně jsou vyráběny ve vlastních továrnách v Německu a jsou známe pro svoji pověstnou německou preciznost. Nabídka MAXX kuchyní čítá více než 80 kuchyní s nepřebernými možnostmi různých jejich konfigurací. V nabídce jsou zastoupeny všechny nejoblíbenější styly kuchyní včetně kuchyní moderních, rustikálních a luxusních italských kuchyní Barletti. Nabídka kuchyní jde napříč všemi cenovými kategoriemi takže si vybere opravdu každý.

Společnost MAXX nabízí také kuchyně vyrobené přímo pro vás-kuchyně na míru. Všechny služby spojené s návrhem kuchyní a jejich designem nabízí kuchyně MAXX zdarma. Zdarma je dokonce i transport kuchyně po celé České republice.

Součástí nabídky kuchyní MEXX je rozsáhlý sortiment kuchyňských desek z různých materiálů včetně desek žulových, desek vyrobených z masivu a kompozitu. Dále také více než 300 druhů kuchyňských dvířek z laminátu, folií nebo masivního dřeva. Samozřejmostí jsou i kuchyňské dřezy, kuchyňské baterie, úchytky dvířek a kompletní nabídka kuchyňských spotřebičů včetně digestoří, myček, lednic a spotřebičů na vaření a pečení. Zajímavostí je i revoluční novinka v kuchyni tzv.quooker, který zajišťuje přívod vroucí vody přímo z kohoutku.

Je třeba zmínit, že na poli kuchyňského vybavení společnost MAXX spolupracuje s nejznámjšími světovými výrobci kuchyňských spotřebičů. K dispozici jsou kuchyňské spotřebiče značek Electrolux, AEG, Bosch, Siemens či Zanussi nebo Whirlpool. Jako v případě kuchyňského nábytku, výběr je skutečně široký. Součástí nabídky je i nadstandartní vybavení jako je například grilovací deska, vestavěna fritéza, nahřívač nádobí nebo tlaková parní trouba výborná pro přípravu lehkých a zdravých jídel.

Přijemná je i široká nabídka různých slev a bonusových akcí. Vyplatí se i nabídka bezúročných splátek v připadě, že se rozhodnete pro splátkový prodej.

MAXX kuchyně má tým vyškolených odborníků, který dokáže poskytnou prvotřídní servis včetně všech prací spojených s transportem a instalací nové kuchyně.

Společnost MAXX nabízí na své kuchyně nadstandartní prodlouženou pětiletou záruku.

MAXX kuchyně provozuje svá kuchyňská studia na dvou místech v Praze. Konkretně se jedná o nákupní středisko na Černém mostě a v Česlicích. V nedávné době přibylo nové kuchyňské studio MAXX v Plzni v nákupním centru Olympia.

Tagy: židle, robot, koše, desky, úchytky, mahjong, program, dřez, kuchyně maxx, sporák