kuchyně NADOP

Společnost NADOP Ořechov je český výrobce nábytku, který na našem trhu působí již 20 let. Distribuci nábytku zajišťuje síť kvalitní a prověřených prodejců po celé České republice.

NADOP kuchyně nabízí široký sortiment kuchyňského nábytku, kuchyňských linek a kuchyňského vybavení. Mimo to NADOP nabízí i ostatní bytový nábytek jako sedací soupravy, dvojlůžka, válendy, skříně, pohovky, ušáky, ložnice, obývací stěny, konferenční a jídelní stoly, postele, atd. Výhodou toho je, že je možne si zařídít kompletní vybavení kuchyně i obývacích prostor ve stejném stylu.

Jistě potěší i široká nabídka materiálů včetně mnoha druhů lamina, MDF desek, různých druhů laků, fólií a dřev včetně masivu.

U společnosti NADOP sežene doslova kuchyni podle vašeho gusta ať už preferujete moderní kuchyně, čí kuchyně rustikální nebo luxusní popřípadě kuchyně z různých materiálů jako kuchyně dýhované, lakované, kuchyně z masivu, kuchyně z lamina nebo kuchyně z fólie.

Samozřejmostí je i kompletní nabídka kuchyňských spotřebičů a kuchyňských doplňku od renomovaných světových výrobců.

Tak jako většina kvalitních prodejců nábytku, i NADOP nabízí možnost výroby kuchyní na míru a to včetně přidruženého nábytku a různých kuchyňských doplňků. Služby spojené s návrhem kuchyně jsou-jak je ostatně dobrým zvykem-zdarma. Nadstandartní je však plný servis pro vaší novou kuchyni včetně designu, odvozu, montáže i instalace kuchyňských spotřebičů. Finančního poradenství zajistí, že dostanete pro vás tu nejpřijatelnější kuchyni.

Velice výhodné ke koupi jsou kuchyně ze skladových zásob, kde můžete sehnat prvotřídní kuchyně až se 70% slevou. Tato nabídka se týká také kuchyňských spotřebičů!

U většiny výrobků společnost NADOP Ořechov poskytuje nadstandartní pětiletou záruku a na kování značek Grass a Blum dokonce doživotní.

Zárukou solidnosti je i nabídka splátek bez navýšení a kompletní a odborný zaruční i pozáruční servis. Zdarma vám také odvezou starý nábytek, čímž vám ušetří spoustu starostí co s ním.

Tagy: dlažba, pulty, mixér, svítidla, baterie, spotřebiče, mozaika, doplňky, kuchyně nadop, bary