kuchyně ORESI

Společnost Oresi se zabývá vývojem, montáží, prodejem a distribucí kuchyňských linek a příbuzného kuchyňského nábytku. Působí na českém trhu již 10 let a v roce 2009 rozšířila svoji distribuční siť také na Slovensko. V součané době provozuje více než 50 kuchynských studii a díky velké popularitě bude otevírat další. Heslem firmy je dodat zákazníkovi novou kuchyň ve vysoké kvalitě provedení, za nízkou cenu a v nejkratším možném termínu. Důraz při tom klade jak na pěkný design a celkový vzhled kuchyně, tak i na funkčnost veškerého vybavení.

Oresi nabízí nepřeberné množství kuchyňských modelů včetně veškerého příslušenství, a to skladem. Dodání kuchyně je tak možné i do druhého dne. Máte také možnost si navrhnout vlastní kuchyň přímo na míru tak, jak by vám nejlépe vyhovovala. Grafický návrh, konzultace i cenová kalkulace jsou nabízeny zdarma. Samozřejmostí je i odborná montáž.

Oresi nabízí také velmi zajímavou nabídku záruk a to jak na všechny své kuchyně značky Oresi tak i na spotřebiče značky Whirlpool, Nardi a na výrobky značky Franke koupené společně s kuchyněmi. Na všechny kuchyně Oresi je nabízená 7-mi letá záruka a to zdarma. Na výrobky Whirlpool, Nardi a Franke je možno uplnatnit 5-ti letou prodlouženou záruku.

Výhodná je i tzv. zlatá horečka slev, ve které lze získat kuchyně Oresi za mimořádně nízké ceny.

Fotogalerie kuchyní Oresi s výběrem jejich nejoblíbenějších kuchyňských modelů je k dispozici v sekci kuchyně Oresi fotogalerie a určitě ji doporučujeme návštívit, aby jste si o jejich kuchyních udělali konkrétnější představu. Kompletní online katalog a také internetový e-shop, kde je možné kuchyně této značky zakoupit ve výprodeji, pak najdete na adrese http://katalog-eshop.cz/…vyprodej-755.

Tagy: kuchyně fotogalerie, kuchyně fotogalerie moderní, kuchyně fotogalerie panelák, kuchyně fotogalerie ořech, kuchyně fotogalerie rustikální, kuchyně hanák fotogalerie, kuchyně fotogalerie nadop, kuchyně ikea fotogalerie, kuchyně oresi, kuchyně oresi fotogalerie