kuchyně Schüller

Společnost Schüller byla založena v polovině 30. let minulého století v Německu a tím jako taková patří k výrobcům nábytku s nejdelší tradicí výroby. Za svoje přední místo na poli kuchyňského nábytku vděčí vysoké kvalitě provedení a přijatelné ceně.

Schüller kuchyně zajišťuje distribuci prostřednictvím svých smluvních obchodních partnerů po celé České republice.

Společnost Schüller má ve své nabídce více než 140 druhů kuchyní. To je skutečně úctihodné množství, takže si vybere opravdu každý. Od moderních, nadčasových kuchyní až po kuchyně rustikální. Spokojeni budou i nejnáročnější zakazníci a nebo naopak lidé, kterým bude stačit odlehčená varianta kuchyně za solidní cenu.

Schüller kuchyně se zaměřuje na využítí nejnovějších technoligií a prvotřídních materiálů.

Na své výrobky poskytuje prodlouženou pětiletou záruku a doživotní záruku na vysuvné mechanismy šuplíků.

Kuchyně Schüller je možno nakoupit v různých výhodných cenových akcích a slevách. Nejlepší je se na právě probíhající akce informovat u autorizovaného prodejce značky Schüller. Těch je po celé republice velké množství a jejich nabídky se mohou významně lišit. Prodejci často za výhodné ceny nabizí výprodej skladových zásob. I tyto akce se liší prodejce od prodejce.

Největším prodejcem je kuchyně Schüller-Praha sídlící na Vinohradské 57. Ten za kompletní zpracování návrhu kuchyně účtuje částku 3500kč. Tato částka vám bude v případě objednání kuchyně a podpisu smlouvy odečtena z první zálohové faktury. Zpracování návrhu je totiž skutečně velmi nadstandartní a komleptní a tímto se společnost Schüller brání zneužití jejich nadmíru kvalitních služeb. Ještě jednou zdůrazním, že pokud se rozhodnete kuchyň Schüller skutečně objednat, částka vám bude odečtena a tak za návrh nezaplatíte nic(bude ZDARMA).

Jak již bylo řečeno tyto podmínky se mohou prodejce od prodejce lišit

Tagy: kamna, dvířka, linka, kuchyně schüller, lavice, nože, stůl, studia, nábytek, váha