kuchyně SÝKORA

Společnost Sýkora nabízí moderní kuchyně, rustikální kuchyně, stylové kuchyně, kuchyňský nábytek, stoly, židle, jídelny, obývací stěny, knihovny, nábytek, sedačky, a mnoho dalšího. Zkrátka vše co k vašemu bydlení potřebujete.

Sýkora je rodinná firma, která vznikla v roce 1992 ve Vizovicích na Moravě a postupně se vypracovala mezi přední evropské výrobce nábytku, kuchyní, kuchyňských sestav a kuchyňského vybavení.

Sýkora provozuje přes 40 kuchyňských studií po celé České republice a své pobočky má i po Evropě, Rusku nebo Kazachstánu. Každé z nich nabízí kompletní servis, který u koupě nové kuchyně jistě oceníte. Od grafického zpracování návrhu kuchyně, poradenství, až po odvoz a montáž kuchyně.

Společnost Sýkora nabízí širokou nabídku slevových a bonusových akcí. Na Vánoce roku 2010 je přichystaná speciální vánoční nadílka a to 15% sleva na nákup kuchyňské sestavy včetně spotřebičů. Sleva se vztahuje jen na kuchyňský nábytek. V současné době probíhá i výhodná akce výprodeje skladových zásob kuchyňských spotřebičů a to dřezů, mikrovlnných a pečících troub, odsavačů, chladniček, myček, odpadkových košů a baterií. Jednotlivá kuchyňská studia po celé České republice nabízejí rozdílné bonusy a akce, proto doporučuji se zajít podívat do kuchyňského studia Sýkora ve vašem městě osobně.

U Sýkory můžete najít také vlastní kování, zásuvky, odpadkové koše, výsuvné, výklopné a rohové skříně. Vše z dílny odborníků společnosti Sýkora s patentovaným Clever designem nejen pro pěkný vzhled ale i pro praktické každodenní použití.

Tagy: kuchyně sýkora, kuchyňské baterie, kuchyňské mozaiky, kuchyňské nože, kuchyňská studia, kuchyňský mixér, kuchyňská lavice, kuchyňská svítidla, kuchyňská kamna, kuchyňská dlažba