kuchyňka TEFAL

Při zařizování vaší nové kuchyně by jste neměli zapomenout i na své děti. Pokud chcete dopřát svým ratolestem kuchyňku Tefal, ocení to především holčičky, které si tak budou moci vařit společně s maminkou.

Součástí kuchyňky Tefal je kuchyňská trouba, lednice, dřez, úložný prostor a spousta dalšího příslušenství včetně toasteru, ohřívací konvice, hrnců atd.

Kuchyňka Tefal je elelektronická kuchyňka se zvukovými efekty a v základní sestavě ji zakoupíte za přibližnou cenu 1400Kč. Kuchyň můžete dovybavit ještě např. dětskou váhou Tefal, myčkou, varnou deskou, držákem na utěrku, stolem, rychlovarnou konvicí, imitaci hodin a minutkou. Varná deska svítí červeně a vydává zvuky. Touto kuchyňkou uspokojíte i ty nejnáročnější malé kuchařky.

Smoby dětská elektronická kuchyňka mini Tefal je rozměrové menší a součástí výrobku je 21 ks plastového dětského nádobí(talíře, hrnky, kelímky). Její cena je kolem 1 100 Kč.

Kuchyňky Tefal budou vhodným vánočním dárkem. Vyrábí se v různých variantách a cenových relacích. Liší se především pestrostí kuchyňského vybavení a kuchyňských doplňků.

Tagy: kuchyně nadop, cz kuchyně, rustikální kuchyně, moderní kuchyně, panelákové kuchyně, kuchyně na míru, kuchyňka tefal, levné kuchyně, kuchyně bazar