RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ

Rustikální kuchyně se stále těší velké oblibě, neboť přinášejí do našich domovů klid, teplo a pohodu. Připomínají nám dobu našich babiček.

Jedná se o vysoce kvalitní nábytek. Základním materiálem je dřevo dokonale opracované a ošetřené, aby se zvýšila jeho trvanlivost. Vyrábí se z masivu v rúzných barevných odstínech. Použvá se ořech, javor, buk, smrk, olše nebo dub.

Rustikální kuchyně spojuje tradici s kvalitou a účelností. Na trhu jsou k mání v moderním stylu nebo jako dovezené z časů minulých.

Nabídka rustikálního nábytku je rozsáhlá. Kromě renovace starého, použitého nábytku, specializují se tuzemské firmy na výrobu nového nebo ji do svého stávajícího programu zavádějí.

Ceny jsou u tohoto rustikálního stylu vyšší. Zákazník platí především za to, že se jedná o nábytek vyráběný v menších sériích a za originalitu jednotlivých kusů např. kuchyňských linek, jídelních a pracovních stolů, konferenčních stolků, židlí, skříní, knihoven, různých vitrín, sedacích souprav.

Někdy se dokonce v rustikálním stylu nábytek opracovává tak, aby působil jako léta používaný.

Tagy: nábytek, akce, slevy, fotogalerie, rustikální kuchyně, do kuchyně, ikea výprodej, kuchyňské studio, ikea katalog, hanák katalog