Moderní bytové interiéry

Pro všechny, kteří si zařizují nový domov či zrovna plánují rekonstrukci, jsme na našich stránkách připravili fotogalerie s moderními bytovými interiéry. A nejedná se čistě jen o kuchyně. Kromě nich tu najdete i obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje či koupelny. Moderní bytové interiéry a jejich fotogalerie si vyznačují několika typickými prvky. Běžný je u nich ústup od dřeva a například kuchyňské linky jsou vyrobeny z moderních materiálů, v různých, dříve neobvyklých barvách, jako je například žlutá či fialová a ve vysokém lesku.

Často také dochází ke spojení kuchyní a obývacích pokojů do jednoho společného celku. Myšlenka je taková, že rodina takto bude moci být více pohromadě, i když hospodyně vaří. K optickému rozčlenění prostoru se pak používá tzv. kuchyňský ostrůvek, kde je umístěn například sporák či kuchyňský linka. Vše zmiňované si můžete názorně prohlédnout v přiložené fotogalerii moderních bytových interiérů. V posledních letech je také pro tento styl typická tmavá podlaha, i když lze použít i klasické světlé parkety či plovoucí podlahy.

Fotogalerie s moderními bytovými interiéry

Obrázek vydá za tisíc slov, proto jsme pro vás připravili podrobné fotogalerie interiérů v moderním stylu. Zastoupeny v nich jsou ukázky všech nejznámějších designových studií. Jedná se o taková jména jako Gorenje, Hanák, Sýkora, Oresi, IKEA, Koryna a další. Nejčastěji jsou zastoupeny kuchyně, ale můžete zde najít i ukázky obývacích pokojů či ložnic. Pokud se vám něco zalíbí, můžete rovnou daného prodejce kontaktovat a domluvit si s ním schůzku.

Pro úplnost uvádíme, že opakem moderního stylu bytových interiérů je tzv. styl rustikální. Ten vychází z tradice a při návštěvě kuchyně v rustikálním stylu byste měli mít pocit, jako byste byli u babičky. Přestože v dnešní době jednoznačně převládá moderní styl, někomu může více vyhovovat právě klasický rustikální styl, neboť je svým způsobem teplejší a útulnější. A dobrá zpráva na závěr. I fotogalerie interiérů v rustikálním stylu u nás najdete, takže můžete snadno porovnat, který styl Vám osobně vyhovuje nejvíce.

Tagy: moderní bytové interiéry fotogalerie