moderní kuchyně fotogalerie SCHULLER

Opět se zde zaměříme na moderní kuchyně, tentokrát na kuchyňský model SCHULLER-NX 602. Z této kuchyně přímo čiší soulad a přírodní harmonie. Skříňky v celé šířce linky pomáhají dotvářet celkovou jednotnou stylovou linii. Při realizaci této kuchyně máte volnou ruku při výběru materiálu a barev Od elegantního ořechu přes dub, jasan až po exotický eben. Každá dýha je pečlivě vybrána pro svou nejvyšší kvalitu. Možnosti jsou zkrátka neomezené. Dlouhá životnost a snadná údržba jsou u SCHULLERA samozřejmostí. Ve vysokém provedení je i kvalita použitého kování, kuchyňské baterie, úchytek, dvířek a podobně. Společnost SCHULLER vám garantuje maximální kvalitu provedení, za kterou ručí mnohaletou zárukou.

Každá kuchyně je přitom unikát “ušitý” přímo na míru každému zákazníkovi. Konečný výsledek záleží už jen na vás a vaší představivosti. Kuchyně zde splývá s obytným prostorem, ale díky kvalitnímu provedení a dobrému celkovému sladění stylů je přechod nenápadný a kuchyně tak společně s obývacími prostory tvoří jeden celek. Toto pojetí jednotného prostoru je v současné době velmi moderní a oblíbené. SCHULLER zkrátka umí kuchyni zařídit do nejmenších detailů. Každá kuchyně je pak nejen čistě praktickým místem pro vaření, ale také stylovým doplňkém každého bytového prostoru. Při tom všem ještě překvapivě platí, že kvalitní a pěkná kuchyně nemusí být drahá a nedostupná. Ostatně posuďte sami.

OBKLADY, ZÁCLONY, PROGRAM, ÚCHYTKY, ŽIDLE, DESKY, KOŠE, ROBOT, SPORÁK, DŘEZ, STŮL, NÁBYTEK, LINKA, DVÍŘKA, VÁHA, KAMNA, LAVICE, NOŽE, MOZAIKY, BATERIE, DLAŽBA, SVÍTIDLA, MIXÉR, BAROVÉ PULTY, bytové DOPLŇKY, SPOTŘEBIČE, MYČKY, DIGESTOŘE, LEDNIČKY A MRAZNIČKY, PODLAHY, SCHŮDKY a mnoho dalšího.

Tagy: kuchyně fotogalerie, moderní kuchyně fotogalerie schuller, moderní kuchyně fotogalerie