RUSTIKÁLNÍ kuchyně fotogalerie GORENJE

V této fotogalerie se blíže seznámíme s modelem rustikální kuchyně ARKADA od světoznámé slovinské společnosti GORENJE kuchyně.

Firma GORENJE se na našem trhu těší značné oblíbě. Velké zahraniční značky jako GORENJE mají totiž tu výhodu, že často jako první přicházejí s nejmodernějšími trendy v designu i v technologii, které určují celosvětové budoucí směřování celého nábytkářského průmyslu i kuchyní konkrétně. Spolupracují s nejuznávanějšími světovými designéry(Karim Rashid, Ora-Ïto, Swarovski, Pininfarina a další) a v zavádění nejnovějších technologií a materiálů jsou na špičce. O jejich prvotřídní kvalitě kuchyní ani nemá smysl hovořit. Ta je samozřejmostí.

Zajímá-li vás nabídka i ostatních velkých renomovaných zahraničních značek, připravili jsme jejich fotogalerie v částech IKEA, GORENJE, MAXX, Schüller.

Nesmíme ale také zapomenout ani na nabídku domácích výrobců kuchyní, která je také nesmírně kvalitní a mezi českými zákazníky patří k dlouhodobě nejžádanějším a nejoblíbenějším. Navazuje na více než staletou tradici výroby nábytku v českých zemích. I na zahraničních veletrzích v silné konkurenci zahraničních značek sklízejí české kuchyně mnoho ocenění. Z českých výrobců si můžete prohlédnout fotogalerie kuchyní ORESI, HANÁK, KORYNA, SÝKORA, NADOP, INFINI, INFINIT.

Připravili jsme také fotogalerie členěné podle kuchyňských stylů nebo použitého materiálů. Fotografie, které vás zajímají v částech fotogalerie MODERNÍCH KUCHYNÍ, fotogalerie kuchyní z OŘECHU, fotogalerie PANELÁKOVÝCH KUCHYNÍ a fotogalerie KUCHYNÍ NA MÍRU.

Hledáte-li inspiraci je zde pro Vás KUCHYNĚ FOTOGALERIE INSPIRACE

Tagy: kuchyně fotogalerie, kuchyně fotogalerie rustikální gorenje