kuchyňská LAVICE

Kuchyňské lavice jsou stále oblíbeným nábytkem, především je-li k dispozici pouze menší kuchyňský kout nebo pokud tvar kuchyně vylučuje možnost použití klasického stolu se židlemi. Výrobci nabízejí samostatné lavice s možností vytvoření rohové sestavy podle vlastních představ nebo již celé lavicové sety  – lavice, stůl a 2 židle. Vybrat si múžeme mezi rovnými lavicemi nebo rohovými lavicemi.

Praktické jsou lavice s úložným prostorem přístupným po odklopení sedáků. Lavici nebo lavicový set lze objednat i na zakázku, kdy na přání zákazníka lze upravit délku lavice a zhotovit tak lavici pro jakýkoliv atypický prostor.

Zvlášť oblíbené jsou rohové lavice. Jejím umístěním u stěny ušetříme místo a získáme kvalitní sezení i pro větší rodinu. Rohové lavice jsou vyráběny z dřevěného masivu nebo dřevotřísky. Pohodlnější posezení nabízí lavice s čalouněnými opěradly a posedovou částí. Většina rohových lavic se skládá ze dvou částí a rohového případně zaobleného spojovacího dílu. V materiálech, barvách potahových látek je velký výběr. Vždy bychom ale měli hledět na jeho snadnou údržbu.

Tagy: kuchyňská lavice